piątek, 22 stycznia 2016

Hej!:) Dzisiejszy wpis z cyklu kreowanie wizerunku, W swojej pracy stylisty w głównej mierze opieram się na analizie kolorystycznej, Uważam że dobrze dobrany kolor jest już połową sukcesu.
Kreowanie wizerunku jest naprawdę ciężką sprawą, gdyż oprócz rzetelnej wiedzy w tym temacie potrzebna jest zdolność przekonywania potencjalnych klientek do często całkowitej zmiany swojej garderoby. Poznanie swojego typu urody jest naprawdę istotną rzeczą. Często poświęcony czas na zrozumienie tego przynosi efekty w późniejszym etapie życia, Poznając kolory które Nam pasują przyszłe zakupy będą skuteczniejsze i przyjemniejsze!:)

Pracuje na 12 typowej analizie kolorystycznej, Mamy 4 główne typy urody, Jak się pewnie domyślacie jest to WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA, Dodatkowo każdy z tych typów opisany jest 3 atrybutami CHŁODNE/CIEPŁE  JASNE/CIEMNE PRZYGASZONE/KONTRASTOWE
W zależności od tego, który atrybut jest dominujący tego typu kolory powinny dominować w naszej garderobie,

Sama jestem w typie Przygaszonego Lata. Więc kolory, które stosuję powinny być z dużą domieszką szarości. Dodatkowo jako że lato jest typem chłodnym, dobrze by znalazły się również takie kolory w mojej garderobie. Powinnam również wybierać kolory zdecydowanie jasne z  domieszką bieli, które tylko podkreśla moją urodę!:) Poniżej zdjęcia to opisujące. Czyż nie lepiej wyglądam na zdjęciu 2:)Podobnym typem urody jest Marcela Włodarczyk> Jest typem chłodnego lata. 
Więc w swojej garderobie powinna wybierać kolory w chłodnej tonacji. Jak duże znaczenie ma kolor i dobrze zrobiony makijaż możecie zobaczyć  tutaj.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Stylowe Klocki , Blogger