wtorek, 4 lutego 2014

Blogowanie uzależnia :) Dzisiaj zaczęłam przeglądać blogi modowe ale nie tylko polskiej strefy. Znalazłam kilka fajnych o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam. 
Co do polskiego bloga najbardziej spodobał blog http://fashionelka.pl/ , a wszystko to przez fakt iż dziewczyna dała super pozytywny artykuł o swoich początkach, pokazując tym samym,że ma dystans do samej siebie i potrafi śmiać się z tego. Myślę, że post ten będzie bardzo inspirujący dla początkujących blogerów gdyż pokazuję on, że ciężką pracą można zdziałać wiele. Nie zniechęcajcie się i mimo, że wasze zdjęcia nie są tak ładne, nie dostajecie zaproszeń na pokazy ważne, że robicie to co kochacie i wkładacie w to całe swoje serce:)
Wcześniej jakoś nie zwracałam uwagi na blogerów zagranicznych, a jest kilka wartych uwagi.
http://imnext.se/fannylyckman/ - cudowny styl i prześliczna właścicielka bloga, piszę krótko na temat 
Sukienka i botki z Primarka, czarne rajstopki i płaszczych - moja ulubiona stylizacja :D
Blogging is addictive :) Today I started to browse through fashion blogs but not only Polish zone. I found some interesting fasion blog  which previously did not know.
As for the Polish blog  I like blog http://fashionelka.pl/ , all by the fact that the girl gave a super positive article about her beginnings ,  showing that she has a distance to herself and she is able to laugh about it . I think that this post will be very inspiring for beginners bloggers because it show that with hard work you can do a lot .   
http://imnext.se/fannylyckman/ - wonderful style and gorgeous owner of the blog 
The dress and boots from Primark, black tights and płaszczych - my favorite styling : D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Stylowe Klocki , Blogger